Svet-Stranek.cz
Prodej dámské, dětské a pánské obuvi Jana Kunzová
Zdravotní pomůcky-vše pro zdraví

Sluchadla a pomůcky pro neslyšící:Prodej dámské, dětské a pánské obuvi Jana Kunzová

Sluchadla a pomůcky pro neslyšící


Sluchadlo POWERTONE

cena 599,- Kč

 vyprodáno!Naslouchátko pro seniory POWERTONE je ideální jako první krok k řešení nedoslýchavosti u seniorů. Sluchadlo Powertone umožní lépe slyšet v běžných denních rozhovorech, televizi, komunikaci s rodinou. Cenově výhodné, rychlé a nekomplikované řešení nedoslýchavosti. Nejlevnější varianta osobního zesilovače zvuku pro seniory. Zesílení hovoru až o 45 dB. Nastavitelná hlasitost, velmi snadné ovládání.

Sluchadlo bez předpisu POWERTONE je nejlevnější varianta sluchadla pro seniory a nedoslýchavé. Závěsné sluchadlo POWERTONE umožní zesílení hovoru až o 45 dB, hlasitost nastavitelná kolečkem na sluchadle. 

Balení obsahuje:

 • černou sametovou krabičku na uložení sluchadla
 • dvě baterie do sluchadel A13 na start provozu sluchadla
 • 3 hygienické koncovky různých velikostí pro každý tvar ucha

Funkce sluchadla Powertone:

 • zesílení běžného hovoru i zvuku v různých situacích - poslech televize, přednášek, v divadle apod.
 • nastavitelná hlasitost: zesílení až o 45 dB
 • snadné upevnění v uchu, tři různé velikosti hygienických nástavců pro ideální usazení v uchu
 • nepíská, neruší nežádoucími zvuky
 • odolá mírné vlhkosti.


Neviditelné digitální sluchadlo INVISIBLE

Digitální sluchadlo INVISIBLE představuje cenově dostupnou variantu zvukovodového sluchadla bez předpisu s nastavitelnou hlasitostí. Díky miniaturní velikosti se schová ve zvukovodu a je tedy velice diskrétní, neviditelné Vašemu okolí. Novinka v sortimentu

Ztráta sluchu postihuje každého šestého člověka na světe a netýká se pouze seniorů. Zvláště lidé v produktivním věku vyžadují, aby jejich sluchadlo bylo co nejvíce diskrétní, pro okolí neviditelné. 

Sluchadlo INVISIBLE je výkonné digitální sluchadlo bez lékařského předpisu, úroveň zesílení si nastaví každý uživatel ovladačem na sluchadle podle úrovně sluchové ztráty a podle potřeb v konkrétní poslechové situaci. 

Sluchadlo perfektně drží ve zvukovodu, díky čemuž sluchadlo nepíská. Balení obsahuje tři velikosti hygienických koncovek pro každou velikost zvukovodu, aby sluchadlo perfektně drželo. Při objednávce je nutné uvést do poznámky, zda máte zájem o levé či pravé sluchadlo. Sluchadlo INVISIBLE má jiný tvar do levého a pravého zvukovodu.

Obsluha naslouchátka je velmi snadná, stačí vložit baterii a kolečkem na sluchadle nastavit ideální zesílení pro Vaši sluchovou ztrátu. Hlasitost sluchadla lze nastavit až na 109 dB, zisk zvuku až 30 dB.

Sluchadlo INVISIBLE je rychlým a snadným řešením ztráty sluchu, také je vhodné jako náhradní sluchadlo ke sluchadlu stávajícímu.

 • Hlasitost až 109 dB, zisk zvuku až 30 dB
 • Funguje na baterie do sluchadel A10.
 • Frenvenční rozhraní: 200-6000 Hz
 • Baterie: baterie do sluchadel A10.

Ke sluchadlu doporučujeme dokoupit baterie do sluchadel A10

Baterie není součástí sluchadla - cena za 6ks 89,- KčKapesní naslouchadlo pro seniory a nedoslýchavé

cena 1990,- Kč


skladem poslední kus

Výkonné kapesní digitální nabíjecí sluchadlo, které si nosíte všude s sebou. Nastavitelná hlasitost naslouchátka až na 135 dB, zisk zvuku až 50 dB. Digitální sluchadlo i pro lehkou, střední i těžkou sluchovou ztrátu. Velmi snadná manipulace, elegantní design, malý osobní zesilovač zvuku. Naslouchátko je nabíjecí, poskytuje tedy maximální pohodlí bez nutnosti měnit baterie.

Pokud máte potíže porozumět hovoru v rušném prostředí, špatně slyšíte v restauraci, u rodinného stolu, v divadle či na přednášce nebo chcete vylepšit srozumitelnost každému slovu, když sledujete televizi či mluvíte s vnoučaty, je čas uvažovat o pořízení sluchadla.

Vhodný zesilovač zvuku pro seniory i osoby v produktivním věku, kteří již neslyší tak dobře, jako dříve, vhodné také jako zesilovač televize pro nedoslýchavé. Kapesní sluchadlo Vám poslouží jako rychlé řešení problému nedoslýchavosti či jako náhradní sluchadlo k Vašemu stávajícímu sluchadlu. 

Jedná se o nabíjecí sluchadlo, odpadá tedy starost s výměnou baterie. Sluchadlo funguje na dobíjecí lithiovou baterii, nabíječka je součástí balení.

Vysoce kvalitní a výkonné digitální kapesní sluchadlo nabízí zesílení až na 135 dB.

Narozdíl od závěsných, zvukovodových či kanálových sluchadel, toto naslouchátko si uživatel nosí v kapse oblečení s sebou. V případě potřeby slyšet lépe uživatel naslouchátko zapne a do ucha si nasadí sluchátko připojené kabelem k lehké přenosné základně. Úroveň hlasitosti uživatel snadno nastaví přímo na zesilovači, který si nosí stále s sebou. Obsluha je velmi snadná, sluchadlo je ultralehké. 

Elegantní design v černé barvě.

Kapesní sluchadlo se skládá ze zesilovače a sluchátka s třemi velikostmi hygienického nástavce do zvukovodu pro každou velikost ucha.

Velikost zesilovače: 52x21,5x8,5 mm.

 • Nastavitelná hlasitost
 • Nabíjecí sluchadlo, nabíječka je součástí balení
 • Pohodlné použití sluchátka v pravém nebo levém uchu
 • 3 velikosti hygienických koncovek pro každou velikost zvukovodu
 • Jednoduchá obsluha
 • Ultralehké přenosné zařízení
 • Maximální hlasitost: 135 dB
 • Zisk až 50 dB
 • Rychlé řešení pro lepší sluch, umožní bezproblémovou komunikaci s Vašimi blízkými kdekoli a kdykoli potřebujete.BEZDRÁTOVÁ SLUCHÁTKA K TELEVIZI PRO NEDOSLÝCHAVÉ AR-TV

cena 3500,- Kč

NA OBJEDNÁNÍ!


Bezdrátová digitální naslouchací souprava pro zesílený poslech televize. Zároveň funguje díky vestavěnému mikrofonu jako mobilní osobní zesilovač zvuku.

Funkce sluchadla: vestavěný mikrofon, jednoduše aktivovaný stiskem tlačítka, umožní zesílení hlasu a hovoru s osobami kolem Vás, bezproblémové dorozumění, hovor i v rušném prostředí.

Zvuk je čistý, nedochází k pískání ani šumění.

Stereo zesílení hlasu a zvuku televize do obou uší ze sluchátek.

Pohodlné nabíjení v dokovací stanici, bez nutnosti měnit baterie


Čistící sprej se štětečkem

Antibakteriální čistící sprej se štětečkem na dokonalé vyčistění sluchadla.

cena 190,- Kčnávštěvníků stránky
celkem87 095
tento týden299
dnes142