Svet-Stranek.cz
Prodej dámské, dětské a pánské obuvi Jana Kunzová
Zdravotní pomůcky-vše pro zdraví

Vitamíny a doplňky:Prodej dámské, dětské a pánské obuvi Jana Kunzová

Vitamíny a doplňky

Vitamíny a doplňky
Wurm-Ex - Antiparazitikum
Jediný volně dostupný a vysoce účinný přípravek na odčervení lidského organismu na českém trhu.

Šetrný ke střevní mikroflóře a nekompromisní vůči cizím organismům v lidském těle.
 

Odčervení je podrobněji známé osobám chovajícím doma zvířecí mazlíčky nebo jakákoliv chovná zvířata. Pokud jste i vy majiteli domácího zvířátka tak víte, že je nutné pravidelné odčervení v určitých intervalech. Jinak je Vaše zvíře, ať už mazlíček či zvíře chovné, intoxikované množstvím nejrůznějších parazitů ohrožující na životě nejen jeho samého, ale také Vás, Vaši rodinu a ostatní.

Lékaři zjišťují, že za spoustou problémů, které jsou spojeny s bolestmi kloubů, svalů, bolestí hlavy, trávicími a vylučovacími problémy stojí právě nakažení lidského organismu různými druhy červů. Jejich život uvnitř našich organismů, parazitování na orgánech a především jejich exkrementy jsou pro nás toxické. Většina zvířat – ryby, ptáci a savci trpí červy a dalšími cizopasníky, kteří žijí uvnitř jejich těl. Je velice jednoduché nakazit se od domácích mazlíčků, od chovných zvířat či ze špatně umyté zeleniny a ovoce. Paraziti jsou všude a bohužel mnoho lidí jim poskytuje obytnou zónu.

Na léčbu se používají speciální odčervovací tablety tzv. anthelmintika. Přítomnost různých parazitů byla prokázána také v mozku, ve svalech, v kloubech a v oční bulvě. Speciální tablety Wurm-Ex s postupným uvolňováním v součinnosti s kombinací účinných látek omezují životaschopnost nežádoucích organismů v lidském organismu.

Příznaky, které vám napoví přítomnost parazita v těle

U některých infikovaných osob se nemusí projevit žádné příznaky, u některých naopak hned od začátku. Věřte ale, že se dřív nebo později nějaké příznaky objeví a je jen otázkou času, kdy se zhorší, a budete toužit po uzdravení. Typickým znakem bývají často větry nebo křeče v břichu, což způsobují paraziti usídlení v horní části tenkého střeva. Dalšími znaky jsou například:

 • alergie na různé druhy jídla
 • chudokrevnost
 • krvavá stolice
 • častý průjem nebo naopak zácpa
 • kašel, problémy s dýcháním
 • zapáchající stolice, přičemž zápach se zhoršuje odpoledne a večer
 • svědění v okolí análního otvoru
 • nevolnost
 • zvracení
 • úbytek na váze nebo naopak nezřízená chuť k jídlu
 • bolesti kloubů a zubů
 • chronická únava
 • syndrom dráždivého tračníku neboli IBS
 • porucha imunitního systému
 • poruchy vidění

Pokud Vás trápí něco z výše zmíněných příznaků, pravděpodobně v sobě nevědomky živíte parazity, kteří Vás postupně zevnitř užírají!

Dávkování

Normální dávkování je 1 tableta večer, hodinu před lehkým jídlem po dobu 10 dnů. V případě, že Vaše tělesná hmotnost překračuje 70 kilogramů použijte 10 dnů tablety 2 (2 balení). Při hmotnosti nad 100kg doporučujeme po 14ti dnech detoxikaci zopakovat. Tablety zapijte dostatečným množstvím vody.

Detoxikaci a odčervení doporučujeme provádět 1 - 2x ročně. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Výrobek není náhradou pestré stravy


cena za 10 tobolek 490,- Kč

cena za 20 tobolek 690,- KčHlíva ústřičná + LACTOBACILY s šípkem 

Hlíva ústřičná obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek důležitých pro lidské zdraví - betaglukany, houbovou vlákninu a další. Vitamin C podporuje funkci imunitního a nervového systému, přispívá ke snížení únavy a vyčerpání. Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum doplňují potřebné bakterie pro střevní mikroflóru. Šípek příznivě působí na zažívání.

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2x denně před jídlem po dobu 3-6 měsíců


Lecitin 1325 mgnávštěvníků stránky
celkem293 268
tento týden742
dnes145