Svet-Stranek.cz
Prodej dámské, dětské a pánské obuvi Jana Kunzová
Zdravotní pomůcky-vše pro zdraví

Ortopedické vložky a doplňky:Prodej dámské, dětské a pánské obuvi Jana Kunzová

Ortopedické vložky a doplňky

Ortopedické vložky, podpatěnky, korektory a další ...

Gelová antišoková ortopedická vložka na podélnou a příčnou klenbu S+V 106


Gelová antišoková vložka s velurem S+V 125

Kožená ortopedická vložka S+V podélná a příčná klenba

Ortopedická vložka SPORT/podélná a příčná klenbaOrtopedická vložka aktivní uhlí /podélná a příčná klenbaPodpatěnka gelová ostruha S+V 108

Podpatěnka gelová antišoková s velurem S+V 107

Kožená podpatěnka na ostruhy


Podpatěnka korekční kožená 0,5 cm, 1 cm, 1,5 cm, 2 cm S+V 017

Gelové špičky

Detaily produktu MEDI - vkládací stélka

Vkládací stélka MEDI představuje novou generaci komfortní zdravotní stélky vyrobené speciální technologií podle posledních poznatků biomechaniky chůze a zásad zdravotně nezávadného obouvání. Svými účinky zajišťuje maximální pohodlí a garantuje zdravý vývoj nohou při dlouhodobém stání, chůzi i při sportovní činnosti.


1.  Anatomicky tvarované vkládací stélky MEDI® podporují správnou funkci nožní klenby, zlepšují prokrvení a snižují bolesti nohou a páteře při chůzi.
2.  Tvarovaná patní část zvyšuje stabilitu při chůzi.
3.  Vrchní vrstva stélek je opatřena antibakteriální a antimykotickou úpravou.
4.  Stélky zmenšují obtíže při cévních, nervových (neuropatických) a ortopedických komplikacích nohou pacientů s cukrovkou.
5.  Použité materiály zlepšují tepelně izolační vlastnosti obuvi.

Silikonové podpatěnky s vyvýšeným okrajem

Prověřená kvalita doporučována ortopedy! Vyvýšený okraj pro dokonalou stabilitu paty a dokonalé tlumení nárazů. Ideální při problémech s bolestí paty, obzvláště s patní ostruhou, záněty povázky, Bursitidě kotníku a potížích s Achillovou patou. Korigují také nestejně dlouhou délku končetin.

Speciálně navrženy tak, aby pomáhaly lidem, kteří trpí bolestmi paty, ať už z jakéhokoliv důvodu. Poskytují maximální podporu při chůzi a tlumení nárazů. Jsou hypoalergenní a dermatologicky testované. Poskytují výbornou flexibilitu odpovídající požadavkům dolních končetin. Vyvýšený okraj pro dokonalou stabilitu paty je doporučován ortopedy! Podpatěnky jsou všeobecně uznávány a přijímány lékařskou komunitou, přičemž silikonové jsou považovány za vysoce kvalitní a osvědčené. Silikon dává patám ochranu, poskytuje vynikající tlumení nárazů a snižují bolesti paty a celkově nohou, při chůzi. Únava nohou, deformity, patní ostruha, bolestivá chůze budou minulostí. Můžete přemísťovat z jednoho druhu obuvi do druhého!

Vlastnosti:

ideální pro všechny, kteří trpí patní ostruhou vhodné při zánětu povázky - plantární fasciitis snižuje bolest při problémech s Achillovou patou vhodné při Bursitidě kotníku (způsobeno většinou nevhodnou obuví nebo sportovními aktivitami, např. bruslením) poskytují dokonalé tlumení nárazů a zároveň dobrou stabilitu nohy (vyvýšený okraj) maximální pohodlí při dlouhé chůzi či stání uleví od jakéhokoliv druhu bolestivé paty

Specifikace:

velikost: S (vel. 36-37), M (vel. 38-39), L (vel. 40-45) - nejtlustší část cca 5 mm, zúžení do cca 1 mm.
Pro pány doporučujeme velikost L. Výška okraje v patní části: 2 cm výška podpatěnky: 0,5 cm barva: průhledná, modrý střed obsah: 100% silikon údržba: omytí vlažnou vodou a mýdlem

Jak nosit?

Podpatěnku umístíme do obuvi v patní části. Není nalepovací. V případě potřeby vyndáme a umístíme do jiné obuvi. Doporučujeme do plné obuvi nebo obuvi s vyvýšeným okrajem v patní části.

Velikosti:

M - 37-42 (dámská) L - 42-47 (pánská)

Silikonový meziprstní korektor s bočním chráničem - HALLUX

Korektor vbočeného palce a ochrana boční strany palce. Společně poskytují maximální ochranu tzv. "kostky" a zároveň korektor koriguje nesprávné postavení prstů. Korektor je vyroben z měkkého gelu, který snižuje nepříjemné pocity při nošení a netlačí. Vhodný po operačních zákrocích nebo jako prevence při vbočeném palci. Boční chránič je dokonalou ochranou boku palce, kde se tvoří tzv. "kostka", která se často odírá. Určeno pro každodenní nošení, při sportovních aktivitách nebo turistice. Ideální pro osoby, které trpí Hallux Valgus - vbočený palec. Vhodné na denní i noční použití.

Vlastnosti:

zajišťuje maximální pohodlí při léčbě a prevenci vbočeného palce (Hallux valgus) pomůcka po operativní léčbě vyrovnává palec a vadné postavení kloubu opravuje deformaci palce zkracuje dobu rehabilitace vhodný jak na denní, tak i noční nošení chrání vbočený palec, tzv. "kostku" před otlaky zabraňuje tvorbě puchýřů, kuřích ok, otlaků poskytuje vynikající odpružení vyrobeno z měkkého gelu vhodný do nové "nerozchozené" obuvi pro každodenní použití využití při sportovních aktivitách, turistice omyvatelný Koriguje deformitu palce a udržuje tak palec ve správné poloze

Hallux valgus - deformita palce

Správné postavení palce při používání meziprstního korektoru

Specifikace:

NOVÉ SLOŽENÍ MATERIÁLU - odolnější

velikost: univerzální barva: bílá, neprůhledná balení: pár (2ks) obsah: gel údržba: gel je omyvatelný, prát v ruce při 30°C.

Jak nosit?

Korektor umístěte mezi palec a ukazováček na noze a oko provlékněte přes palec u nohy.

Upozornění:

Není vhodné pro osoby s cukrovkou nebo špatným krevním oběhem. Nepoužívejte jej na otevřené rány!


Silikonový chránič vbočeného malíku

Dokonalá ochrana malíčku proti puchýřům, kuřímu oku a odřeninám. Měkký hydratační gel napomáhá udržovat pokožku vláčnou. Určeno pro každodenní nošení, při sportovních aktivitách nebo turistice. Ideální pro osoby mající vbočený malík.

Vlastnosti:

chrání vbočený malíček před odřením zabraňuje tvorbě puchýřů, kuřích ok, otlaků poskytuje vynikající odpružení měkký hydratační gel napomáhá udržovat vláčnou pokožku vhodný do nové "nerozchozené" obuvi pro každodenní nošení využití při sportovních aktivitách, turistice omyvatelný gel přizpůsobí se každé noze

Upozornění:

Není vhodné pro osoby s cukrovkou nebo špatným krevním oběhem. Nepoužívejte jej na otevřené rány!

Specifikace:

velikost: univerzální barva: bílá obsah: hydratační gel údržba: lze omývat při teplotě do 30°C, nechat přirozeně uschnout (nedávat do sušičky/pračky). balení: cena je za pár (2 kusy)

Jak nosit?

Gelové očko se navleče na malíček (materiál je maximálně pružný a jemný, přizpůsobí se každé noze).


Dětská ortopedická vložka BAMBINO


Dětská ortopedická vložka DUCK


šipka


návštěvníků stránky
celkem475 513
tento týden803
dnes86